Sooniline riiul

133 

Silia

Laos (saab järeltellida)

Tarne 2-21 päeva!

Hädavajalik lisavarustus igasse vannituppa, dušši, vanni ja kraanikaussi juurde. Deante riiul on väga praktiline. Tänu struktuurile juhib see tõhusalt vett läbi ning puhastamine taandub lapiga pühkimiseks või voolava veega loputamiseks. Tootmiseks kasutatud materjal on jäik ja vastupidav ning selle viimistlus harmoneerub hästi teiste vannitoa sisustuselementidega. Soonik mudel.
Silia kollektsioonis on lai valik tooteid: segistitest, dušikabiinide, keraamika ja aksessuaarideni. Kogu liini iseloomustavad puhtad jooned ja kerged vormid. Vaatamata minimalistlikule vormile on see äärmiselt funktsionaalne. Aksessuaarid peidavad suurepäraselt kinnituselemendid, keraamika avaldab muljet õhukeste servade ja ideaalselt sileda pinnaga ning liitmikke eristab ülimalt plastiline vorm. Kogu Silia kollektsioon on täiuslikult kujundatud ja pakub maksimaalseid paigutusvõimalusi. Iga element täiendab üksteist, luues ühtse ja esteetilise vormi.

Sooniline riiul
Veebilehel kasutatakse küpsiseid teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega.
Täpsem info